Důslednost a image

Fleet services header


Důslednost a image

Ve světě, který se neustále vyvíjí a v němž je mobilita ukazatelem efektivity, je nezbytné plánovat vozový park s ohledem na využití konkrétních služeb a jejich časového průběhu. Fakt, že můžeme mít pod stálou kontrolou výdaje vztahující se k údržbě, náhradním dílům a servisu umožňuje plánovat investice a provoz flotily bez rizika. Řídit vaši mobilitu bez zbytečných časových ztrát a neočekávaných dodatečných nákladů (pick-up service, zapůjčená vozidla, plánovaná údržba) znamená minimalizaci položky „Služby a údržba“ a zabezpečit tak provozuschopnost vašeho vozového parku v každé situaci.

Peugeot nabízí flotilovým klientům pro jejich Car Policy moderní řešení a optimální technologickou úroveň. Škála modelů Peugeot patří mezi nejširší na trhu.

Znamená to, že zákazník může svou Car Policy strukturovat s naprostou důsledností a dodržet výši nákladů bez kompromisů v oblasti vzhledu. Pro každou jednotlivou úroveň vaší firemní struktury nabízíme konkrétní řešení, a to od vozů pro top manažery až po firemní vozidla určená pro „car pool“.

Být důsledný znamená také maximálně využít svou image a jejím prostřednictvím ovlivnit své okolí. Značka Peugeot vám dá možnost spojit tvář vašeho podniku s tváří automobilů Peugeot: optimální partnerství s nejvyšší efektivitou!

850;1020;manager_guide_consistence_and_image